Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Підтримку можна отримати за Національною гарячою лінією за номерами 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного). Національна гаряча лінія для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного).

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Урок "СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ", ПРИСВЯЧЕНОГО МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ
ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ.

Миколай! Миколай!
Ти молися за нас,
Тебе будем восхваляти,
Ім'я твоє величати.

18 грудня 2020 о 12:29 | немає коментарів

Проведено урок "Особиста цінність та безпека". Де учні ознайомились з поняттям особистих кордонів, навчились правилам захисту свого життя, усвідомили цінність свого життя.

17 грудня 2020 о 07:31 | немає коментарів

Булінг (від анг. to bull – переслідувати) – небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили.

3 червня 2020 о 09:58 | немає коментарів

#День_захисту_дітей

1 червня 2020 о 12:55 | немає коментарів

#Останній_дзвінок_дистанційно

29 травня 2020 о 08:26 | немає коментарів

Інформація про дистанційне навчання розміщена у файловім архіві.

16 березня 2020 о 10:44 | немає коментарів

#Вшанування_пам'яті_Т.Г.Шевченка

10 березня 2020 о 14:09 | немає коментарів

Самоаналіз освітньої діяльності

Браїлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Новоушицької селищної ради Хмельницької області

3 червня 2019 о 12:40 | немає коментарів

У Браїлівській ЗОШ І-ІІ ступенів 21.03.2019 р. до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна проводилась виховна година "Діти із синдромом Дауна - "Діти Сонця"". Учні взяли участь у акції «21×3. РІЗНІ = РІВНІ»

21 березня 2019 о 08:07 | немає коментарів

Професійна підготовка молоді починається ще в шкільні роки. Завдання школи – підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Для свідомого вибору професії у Браїлівській ЗОШ І-ІІ ступенів 7 березня працівниками Новоушицького коледжу ПДАТУ було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 8 – 9 класів, в ході якої наші учні отримали багато цікавої інформації , яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії .
Заступник директора з адміністративної частини Хрустінський В.Б. та психолог Міняйлук В.В. розповіли про спеціальності, які можуть обрати випускники школи при вступі до коледжу та перспективи здобутої професії.
Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Колектив та учні школи висловлюють щиру вдячність за ортиману інформацію працівникам Новоушицького коледжу ПДАТУ.

7 березня 2019 о 12:29 | немає коментарів

22.02.19 у Браїлівській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся загальношкільний урок-тренінг "Стоп булінг"
Голова шкільного методичного об'єднання класних керівників Якухно Тетяна Володимирівна пояснила учням, що таке булінг, стратегію подолання булінгу, назвала джерела допомоги жертвам булінгу. Також ознайомились із законом України, який направлений на протидію булінгу, що був прийнятий ВРУ 17 грудна 2018 р.

22 лютого 2019 о 10:06 | немає коментарів

22 лютого працівниками Новоушицького коледжу ПДАТУ було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 8 – 9 класів, в ході якої наші учні отримали багато цікавої інформації , яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії .

22 лютого 2019 о 09:04 | немає коментарів